חנות חיות בפתח תקווה

חנות חיות בפתח תקווה

אם יש לכם חיית מחמד כלשהי אתם בטח כבר יודעים שוטרינר, ספר וחנות חיות יש לבחור בקפידה. בניגוד לשניים הראשונים, חנות חיות מחמד לא חייבת להיות קרובה לביתכם כי כיום ניתן לבצע רכישות מקוונות. המשיכו בקריאה ותגלו למה חנות חיות בפתח תקווה יכולה להתאים גם לכם.

 

מיקום, מיקום, מיקום

בתחום הנדל"ן יש שלושה דברים שיש לשים לב אליהם : מיקום, מיקום ומיקום, אך בתחום של חנות לבעלי חיים או חנות חיות מחמד המצב שונה בתכלית השינוי.  כאשר אתם בוחרים חנות לבעלי חיים, ואין זה משנה אם זו חנות חיות בפתח תקווה או חנות חיות בקריות, עליכם לשים לב למקצועיות, ליחס ולאיכות המוצרים.

למעשה, כיום כלל לא משנה המיקום של החנות והודות לאינטרנט אתם יכולים להינות ממוצריה 24/7. למשל חנות חיות בפתח תקווה או חנות חיות בקריות שמפעילות רכישה מקוונות מאפשרות גמישות : אתם יכולים לרכוש ממוצריהם בכל עת שתחפצו מבלי לצאת מהבית או לקום מהכסא. כן, אפילו באמצע הלילה או בסוף שבוע.

 

ותודה לאינטרנט

כיום הודות לאינטרנט אתם יכולים לבצע רכישה מקוונת מחנות חיות בפתח תקווה למשל, גם אם אתם גרי בעפולה או בדימונה. לכן הגיע הזמן שתכירו חנות חיות פתח תקווה שמשנה את חוקי המשחק : ארגו.

למעשה, ארגו היא הרבה יותר מחנות חיות פתח תקווה כי יש בה הכל בתחום החיות : מזון יבש לכלבים ולחתולים, מוצרי הדברה לכלבים ולחתולים, שימורים לכלבים ולחתולים, מזון למכרסמים, תוכים ודגים, כלובי נשיאה והטסה לחתולים, קולרים ורצועות לכלבים, חטיפים ומשחקים לכלבים, חול לחתולים ועוד.

 

פתח תקווה על המפה

למעשה, חנות ארגו מאפשרת לכם ליהנות ממקצועיות, יחס אישי וחם ומוצרים איכותיים במחירים ששוים לכל נפש גם אם אתם גרים רחוק. אתם יכולים ליצור קשר אישי עם אנשי הצוות כל יום באמצעות הטלפון שמספרו 072-3380699, המייל (info@ar-go.co.il), הפייסבוק או אתר האינטרנט.

הם עומדים לרשותכם כל יום חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00 וילוו אתכם לפני, במהלך ואפילו אחרי שרכשתם מוצרים לחיות המחמד שלכם. ככה זה במקום ששם במקום הראשון את טובת בעלי החיים.

 

שלושה ימים וזהו

הייחודיות של החנות לא נגמרת פה אלא למעשה רק מתחילה מסיבה אחת : כל מוצרי החנות יגיעו לביתכם תוך מקסימום 3 ימי עבודה מאישור העסקה בחברת האשראי. אם אתם גרים בגוש דן המשלוח יהיה חינם ודיירי הפריפריה יוסיפו רק 20 ₪. ואגב, מדובר בהזמנות של מוצרים בסכום של 100 שח ומעלה.

אמנם האימרה הנפוצה טוענת שהמהירות מהשטן ושכל עכבה לטובה אבל פה זה הפוך. ובינינו – למה שתמתינו זמן רב מדי עבור מוצרים לידידיכם הטובים ביותר? בואו גם אתם להכיר את ארגו ולא תתחרטו. אז למה אתם מחכים?